Про компанію

Шановні відвідувачі!

Ласкаво просимо на сайт компанії «ФАРМАПЛАНТ УКРАЇНА»!

ТОВ «ФАРМАПЛАНТ УКРАЇНА» – фармацевтична компанія, створена в 2015 році для просування на ринку України продукції європейських виробників. Сьогодні наша компанія співпрацює з bitop AG (Germany) і Bruschettini (Italy).

ТОВ «ФАРМАПЛАНТ УКРАЇНА» використовує оптимальні ресурси для досягнення максимального результату, надаючи громадянам України якісні європейські продукти за доступною ціною. Наша команда – це колектив досвідчених професіоналів, які співпрацюють з лікарями-офтальмологами і провізорами майже в усіх регіонах України.

Девіз компанії «ФАРМАПЛАНТ УКРАЇНА» – «Разом ми досягаємо більшого».

«ФАРМАПЛАНТ УКРАЇНА» – активний учасник науково-практичних конференцій і спеціалізованих заходів, які проводять провідні організації галузі. Також ми беремо участь у благодійних програмах, надаючи наші препарати для соціально незахищених груп населення України.

«ФАРМАПЛАНТ УКРАЇНА» постійно шукає нові способи співпраці, які були б цікаві для медичної спільноти. Компанія не обмежується тим, що вже зроблено, а постійно зростає і розвивається.

Інтереси пацієнтів і лікарів завжди були і залишаються пріоритетом для нашої компанії, тому ТОВ «ФАРМАПЛАНТ УКРАЇНА» піклується про якість і безпеку препаратів. З цією метою створено систему фармаконагляду для спостереження за появою можливих побічних реакцій та управління ризиками.

ТОВ «ФАРМАПЛАНТ УКРАЇНА» має ліцензію на оптову торгівлю лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

ТОВ «ФАРМАПЛАНТ УКРАЇНА»