Новини компанії

  • /newsdesk_index.php1
  • /newsdesk_index.php2
  • /newsdesk_index.php3
  • /newsdesk_index.php4
  • /newsdesk_index.php5

14 листопада в офтальмологічному центрі Дмитра Геннадійовича Жабоєдова «Зір 100%» відбувся круглий стіл за участю ТОВ «Фармаплант Україна». На заході були присутні 30 лікарів. Усі вони дізналися нову інформацію про препарати фармкомпанії – вітаміни «ГлауВіт», «МакулоВіт», «РетиноВіт» і протикатарактні краплі «Кларастіл».

 

17–19 жовтня у Києві відбулася міжнародна конференція офтальмологів, дитячих офтальмологів та оптометристів «Рефракційний пленер’19». Ця щорічна науково-практична конференція відбувається вже втретє і сприяє обміну досвідом, обговоренню нових методів лікування та підвищенню кваліфікації провідних лікарів країни. Одним із партнерів заходу стало ТОВ «Фармаплант Україна».

3–4 жовтня у місті Вінниця на базі Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова відбулася ІІІ Подільська всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Невідкладна допомога, інтенсивна терапія та анестезіологічне забезпечення важкохворих». У ній взяли участь і співробітники компанії «Фармаплант Україна».

 

Упродовж 5–8 вересня у столиці Франції, місті Париж, відбувся 19-й конгрес Європейського товариства спеціалістів із сітківки EURETINA. У ньому взяли участь понад 5 тисяч делегатів з усього світу, зокрема і з України. Цей захід по праву вважають наймасштабнішою подією у сфері дослідження проблем сітківки.

 

ТОВ «Фармаплант Україна» постійно працює над поліпшенням якості й підвищенням фармакологічної ефективності своєї продукції, а також дбає про зручність її прийому пацієнтами, мінімізацію негативних наслідків для здоров’я.

У зв’язку з цим компанія змінила форму випуску препарату «Макуловіт» з таблетованої (№ 36) на капсульовану (№ 60).

Оновлений продукт незабаром з’явиться в аптечних мережах України.

 

21–22 червня 2019 року у Вінниці відбулася науково-практична конференція офтальмологів з міжнародною участю Podillya Retina 2019. Цього року вона була присвячена темі «Актуальні питання патології сітківки і зорового нерва. Хвороби прооперованого ока».

З 27 по 31 травня 2019 року в Санкт-Петербурзі відбувся XXV Міжнародний офтальмологічний конгрес «Білі ночі». Його метою є консолідація спільноти фахівців у сфері очних хвороб для обміну новітньою професійною інформацією в інтересах підвищення якості надання медичної допомоги хворим офтальмологічного профілю.

 

4 червня у Харкові у великому залі Будинку актора відбулося засідання Харківського обласного товариства офтальмологів, присвячене 180-річчю від дня народження Леонарда Леопольдовича Гіршмана – почесного громадянина м. Харкова, видатного вітчизняного офтальмолога, офтальмохірурга, засновника першої в Україні очної клініки і кафедри очних хвороб Харківського університету.

 

23–24 травня в Одесі на базі Державної установи «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова НАМН України» відбулася традиційна, вже 58-ма міжнародна науково-практична конференція «Філатовські читання–2019».

 

  • /newsdesk_index.php1
  • /newsdesk_index.php2
  • /newsdesk_index.php3
  • /newsdesk_index.php4
  • /newsdesk_index.php5