Новини

  • /newsdesk_index.php1
  • /newsdesk_index.php2
  • /newsdesk_index.php3
  • /newsdesk_index.php4
  • /newsdesk_index.php5

ТОВ «Фармаплант Україна» постійно працює над поліпшенням якості й підвищенням фармакологічної ефективності своєї продукції, а також дбає про зручність її прийому пацієнтами, мінімізацію негативних наслідків для здоров’я.

У зв’язку з цим компанія змінила форму випуску препарату «Макуловіт» з таблетованої (№ 36) на капсульовану (№ 60).

Оновлений продукт незабаром з’явиться в аптечних мережах України.

 

21–22 червня 2019 року у Вінниці відбулася науково-практична конференція офтальмологів з міжнародною участю Podillya Retina 2019. Цього року вона була присвячена темі «Актуальні питання патології сітківки і зорового нерва. Хвороби прооперованого ока».

З 27 по 31 травня 2019 року в Санкт-Петербурзі відбувся XXV Міжнародний офтальмологічний конгрес «Білі ночі». Його метою є консолідація спільноти фахівців у сфері очних хвороб для обміну новітньою професійною інформацією в інтересах підвищення якості надання медичної допомоги хворим офтальмологічного профілю.

 

4 червня у Харкові у великому залі Будинку актора відбулося засідання Харківського обласного товариства офтальмологів, присвячене 180-річчю від дня народження Леонарда Леопольдовича Гіршмана – почесного громадянина м. Харкова, видатного вітчизняного офтальмолога, офтальмохірурга, засновника першої в Україні очної клініки і кафедри очних хвороб Харківського університету.

 

23–24 травня в Одесі на базі Державної установи «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова НАМН України» відбулася традиційна, вже 58-ма міжнародна науково-практична конференція «Філатовські читання–2019».

 

У Чернівцях у лекційному залі обласної клінічної лікарні відбулося засідання обласного товариства офтальмологів. Із доповіддю «Страбологія у практиці лікаря-офтальмолога. Діагностика і лікування» перед присутніми виступила завідувач офтальмологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні Кужда Ірина Миколаївна. Лекція кандидата медичних наук, асистента кафедри очних хвороб Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова Комнацької Катерини Миколаївни була присвячена консервативним методам лікування вікової катаракти. Йшлося у ній, зокрема, про ефективність використання протикатарактних крапель на основі N-ацетилкарнозину «Кларастіл».

 

15–16 березня 2019 року в конференц-центрі готелю Ramada Encore Kiev відбулася масштабна науково-практична конференція з міжнародною участю Ophthalmic Hub.
Провідні експерти-офтальмологи з України, Європи й Америки поділилися новітніми тенденціями у діагностиці та лікуванні офтальмологічних захворювань.
 

24 січня 2019 року в м. Суми було проведено регіональний захід для лікарів, у якому взяли участь 20 офтальмологів міста і області, зокрема позаштатні обласний і міський фахівці.

Доцент кафедри офтальмології ХМАПО, канд. мед. наук Н. А. Гончарова виступила перед присутніми з доповіддю «Кларастіл: інноваційний підхід до лікування оксидативного стресу в офтальмології».

 

  • /newsdesk_index.php1
  • /newsdesk_index.php2
  • /newsdesk_index.php3
  • /newsdesk_index.php4
  • /newsdesk_index.php5