Новини

  • /newsdesk_index.php1
  • /newsdesk_index.php2
  • /newsdesk_index.php3
  • /newsdesk_index.php4

15–16 березня 2019 року в конференц-центрі готелю Ramada Encore Kiev відбулася масштабна науково-практична конференція з міжнародною участю Ophthalmic Hub.
Провідні експерти-офтальмологи з України, Європи й Америки поділилися новітніми тенденціями у діагностиці та лікуванні офтальмологічних захворювань.
 

24 січня 2019 року в м. Суми було проведено регіональний захід для лікарів, у якому взяли участь 20 офтальмологів міста і області, зокрема позаштатні обласний і міський фахівці.

Доцент кафедри офтальмології ХМАПО, канд. мед. наук Н. А. Гончарова виступила перед присутніми з доповіддю «Кларастіл: інноваційний підхід до лікування оксидативного стресу в офтальмології».

 

7 грудня у затишному столичному ресторані «Каста» відбувся круглий стіл, у якому взяли участь 55 офтальмологів Києва та області.

Співробітники компанії «Фармаплант Україна» презентували всім присутнім вітаміни для очей «ГлауВіт», «РетиноВіт», «МакулоВіт» і детально розповіли про визначальні риси і характеристики кожного з продуктів.

 

18–19 жовтня 2018 року у столичному Міжнародному конгрес-центрі «Український дім» у найкращих традиціях української гостинності та на високому організаційному рівні відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю – Другий український «Рефракційний пленер’18». Одним із спонсорів заходу стало ТОВ «Фармаплант Україна».

 

9 жовтня у Харкові відбувся круглий стіл, у якому взяли участь 47 лікарів-офтальмологів міста. Організатор заходу – ТОВ «Фармаплант Україна». Перед лікарями виступили з доповідями доценти кафедри офтальмології Харківської медичної академії післядипломної освіти Наталія Анатоліївна Гончарова та Ірина Василівна Пастух. Вони розповіли про властивості, механізми дії та особливості застосування препаратів від синдрому сухого ока й алергічного кон’юнктивіту EYE-t® Ektoin, а також протикатарактальних крапель «Кларастіл».

 

28 вересня 2018 року на території музейного комплексу під відкритим небом «Мамаєва слобода» відбувся круглий стіл для столичних офтальмологів.

Захід з перших хвилин вирізнявся оригінальністю. При вході учасників зустріла харизматична екскурсовод і провела для них захопливу прогулянку територією комплексу, розповідаючи цікаві факти та історії про місцевість.

 

22–26 вересня 2018 року у виставковому конгрес-центрі Reed Messe (Відень, Австрія) відбувся 36-й Конгрес Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS). Цей щорічний захід світового масштабу є місцем зустрічі, професійного спілкування та обміну досвідом не тільки провідних офтальмохірургів зі 130 країн, а й виробників офтальмологічної продукції та обладнання.

 

  • /newsdesk_index.php1
  • /newsdesk_index.php2
  • /newsdesk_index.php3
  • /newsdesk_index.php4