Новини

  • /newsdesk_index.php1
  • /newsdesk_index.php2
  • /newsdesk_index.php3
  • /newsdesk_index.php4
  • /newsdesk_index.php5

17–19 жовтня у Києві відбулася міжнародна конференція офтальмологів, дитячих офтальмологів та оптометристів «Рефракційний пленер’19». Ця щорічна науково-практична конференція відбувається вже втретє і сприяє обміну досвідом, обговоренню нових методів лікування та підвищенню кваліфікації провідних лікарів країни. Одним із партнерів заходу стало ТОВ «Фармаплант Україна».

3–4 жовтня у місті Вінниця на базі Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова відбулася ІІІ Подільська всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Невідкладна допомога, інтенсивна терапія та анестезіологічне забезпечення важкохворих». У ній взяли участь і співробітники компанії «Фармаплант Україна».

 

Упродовж 5–8 вересня у столиці Франції, місті Париж, відбувся 19-й конгрес Європейського товариства спеціалістів із сітківки EURETINA. У ньому взяли участь понад 5 тисяч делегатів з усього світу, зокрема і з України. Цей захід по праву вважають наймасштабнішою подією у сфері дослідження проблем сітківки.

 

ТОВ «Фармаплант Україна» постійно працює над поліпшенням якості й підвищенням фармакологічної ефективності своєї продукції, а також дбає про зручність її прийому пацієнтами, мінімізацію негативних наслідків для здоров’я.

У зв’язку з цим компанія змінила форму випуску препарату «Макуловіт» з таблетованої (№ 36) на капсульовану (№ 60).

Оновлений продукт незабаром з’явиться в аптечних мережах України.

 

21–22 червня 2019 року у Вінниці відбулася науково-практична конференція офтальмологів з міжнародною участю Podillya Retina 2019. Цього року вона була присвячена темі «Актуальні питання патології сітківки і зорового нерва. Хвороби прооперованого ока».

З 27 по 31 травня 2019 року в Санкт-Петербурзі відбувся XXV Міжнародний офтальмологічний конгрес «Білі ночі». Його метою є консолідація спільноти фахівців у сфері очних хвороб для обміну новітньою професійною інформацією в інтересах підвищення якості надання медичної допомоги хворим офтальмологічного профілю.

 

4 червня у Харкові у великому залі Будинку актора відбулося засідання Харківського обласного товариства офтальмологів, присвячене 180-річчю від дня народження Леонарда Леопольдовича Гіршмана – почесного громадянина м. Харкова, видатного вітчизняного офтальмолога, офтальмохірурга, засновника першої в Україні очної клініки і кафедри очних хвороб Харківського університету.

 

23–24 травня в Одесі на базі Державної установи «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова НАМН України» відбулася традиційна, вже 58-ма міжнародна науково-практична конференція «Філатовські читання–2019».

 

У Чернівцях у лекційному залі обласної клінічної лікарні відбулося засідання обласного товариства офтальмологів. Із доповіддю «Страбологія у практиці лікаря-офтальмолога. Діагностика і лікування» перед присутніми виступила завідувач офтальмологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні Кужда Ірина Миколаївна. Лекція кандидата медичних наук, асистента кафедри очних хвороб Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова Комнацької Катерини Миколаївни була присвячена консервативним методам лікування вікової катаракти. Йшлося у ній, зокрема, про ефективність використання протикатарактних крапель на основі N-ацетилкарнозину «Кларастіл».

 

15–16 березня 2019 року в конференц-центрі готелю Ramada Encore Kiev відбулася масштабна науково-практична конференція з міжнародною участю Ophthalmic Hub.
Провідні експерти-офтальмологи з України, Європи й Америки поділилися новітніми тенденціями у діагностиці та лікуванні офтальмологічних захворювань.
 
  • /newsdesk_index.php1
  • /newsdesk_index.php2
  • /newsdesk_index.php3
  • /newsdesk_index.php4
  • /newsdesk_index.php5