Про компанію

Шановні відвідувачі!

Ласкаво просимо на сайт компанії «ФАРМАПЛАНТ УКРАЇНА»!

Товариство з обмеженою відповідальністю «ФАРМАПЛАНТ УКРАЇНА» – українська фармацевтична маркетуюча компанія, створена у 2015 році.

ТОВ «ФАРМАПЛАНТ УКРАЇНА», керуючись інтересами свого ключового партнера FARMAPLANT Fabrikation Chemischer Produkte GmbH, використовує оптимальні ресурси для досягнення максимального результату – широкої пропозиції громадянам України якісних європейських продуктів за доступною ціною. Штат співробітників компанії – це колектив досвідчених професіоналів, які співпрацюють з лікарями-офтальмологами та провізорами аптечних установ у багатьох регіонах України.

Девіз компанії «ФАРМАПЛАНТ УКРАЇНА» – «Кожен має працювати добре…»

«ФАРМАПЛАНТ УКРАЇНА» успішно співпрацює з лікувально-профілактичними установами, активно організовує та підтримує проведення науково-практичних конференцій і семінарів, а також програми з підвищення кваліфікації лікарів. Компанія з великою повагою ставиться до колег і представників зовнішньої спільноти (пацієнтів та лікарів, партнерів і державних установ).

«ФАРМАПЛАНТ УКРАЇНА» постійно шукає нові способи продуктивної співпраці та не боїться йти на обдумані ризики. Компанія не обмежується тим, що вже зроблено на сьогодні, а помічає, заохочує і впроваджує потрібні зміни.

Потреби пацієнтів і лікарів завжди були й залишаються пріоритетом для нашої компанії, саме тому ТОВ «ФАРМАПЛАНТ УКРАЇНА» піклується про якість та безпеку препаратів. З цією метою створено систему фармаконагляду для спостереження за появою можливих побічних реакцій і керування ризиками.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ФАРМАПЛАНТ УКРАЇНА» є уповноваженим в Україні представником компанії bitop AG (Germany). ТОВ «ФАРМАПЛАНТ УКРАЇНА» має ліцензію на оптову торгівлю лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

«В душі я не комерсант, але зроблю все можливе, щоб пацієнтам і лікарям жилося з нами добре».

Директор ТОВ «ФАРМАПЛАНТ УКРАЇНА»          Анатолій Панченко