Новини

  • /newsdesk_index.php1
  • /newsdesk_index.php2
  • /newsdesk_index.php3
  • /newsdesk_index.php4

24 січня 2019 року в м. Суми було проведено регіональний захід для лікарів, у якому взяли участь 20 офтальмологів міста і області, зокрема позаштатні обласний і міський фахівці.

Доцент кафедри офтальмології ХМАПО, канд. мед. наук Н. А. Гончарова виступила перед присутніми з доповіддю «Кларастіл: інноваційний підхід до лікування оксидативного стресу в офтальмології».

 

7 грудня у затишному столичному ресторані «Каста» відбувся круглий стіл, у якому взяли участь 55 офтальмологів Києва та області.

Співробітники компанії «Фармаплант Україна» презентували всім присутнім вітаміни для очей «ГлауВіт», «РетиноВіт», «МакулоВіт» і детально розповіли про визначальні риси і характеристики кожного з продуктів.

 

18–19 жовтня 2018 року у столичному Міжнародному конгрес-центрі «Український дім» у найкращих традиціях української гостинності та на високому організаційному рівні відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю – Другий український «Рефракційний пленер’18». Одним із спонсорів заходу стало ТОВ «Фармаплант Україна».

 

9 жовтня у Харкові відбувся круглий стіл, у якому взяли участь 47 лікарів-офтальмологів міста. Організатор заходу – ТОВ «Фармаплант Україна». Перед лікарями виступили з доповідями доценти кафедри офтальмології Харківської медичної академії післядипломної освіти Наталія Анатоліївна Гончарова та Ірина Василівна Пастух. Вони розповіли про властивості, механізми дії та особливості застосування препаратів від синдрому сухого ока й алергічного кон’юнктивіту EYE-t® Ektoin, а також протикатарактальних крапель «Кларастіл».

 

28 вересня 2018 року на території музейного комплексу під відкритим небом «Мамаєва слобода» відбувся круглий стіл для столичних офтальмологів.

Захід з перших хвилин вирізнявся оригінальністю. При вході учасників зустріла харизматична екскурсовод і провела для них захопливу прогулянку територією комплексу, розповідаючи цікаві факти та історії про місцевість.

 

22–26 вересня 2018 року у виставковому конгрес-центрі Reed Messe (Відень, Австрія) відбувся 36-й Конгрес Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS). Цей щорічний захід світового масштабу є місцем зустрічі, професійного спілкування та обміну досвідом не тільки провідних офтальмохірургів зі 130 країн, а й виробників офтальмологічної продукції та обладнання.

 

Упродовж трьох днів, від 23 до 25 травня 2018 року, в Одесі тривав ХІV З’їзд офтальмологів України з міжнародною участю. Захід вирізнявся масштабністю проведення й потужною науково-практичною програмою, присвяченою різноманітним напрямам офтальмології, а саме: кератопластика, патологія рогівки ока, травми й опіки очей, патологія кришталика, глаукома, новоутворення ока й орбіти, сучасні органозберігальні методи лікування офтальмопатології, офтальмопатологія дитячого віку, діабетичні ураження очей, патологія судинної оболонки, сітківки та зорового нерва, вітреоретинальна патологія, застосування лазера при офтальмопатології, реконструктивна хірургія, аномалії рефракції, патологія окорухового апарату.

 

  • /newsdesk_index.php1
  • /newsdesk_index.php2
  • /newsdesk_index.php3
  • /newsdesk_index.php4