Новини

  • /newsdesk_index.php1
  • /newsdesk_index.php2
  • /newsdesk_index.php3

Німецька фармацевтична компанія FARMAPLANT Fabrikation Chemischer Produkte GmbH, яка щороку проводить серії благодійних акцій, налагодила регулярну співпрацю з Головним військовим клінічним госпіталем і за три роки поспіль надала йому гуманітарну допомогу – понад 3500 упаковок очних крапель EYE-t® Ektoin 0,5 % та EYE-t® Ektoin Pro 2 %. Така активна діяльність стала можливою завдяки всебічній підтримці основного партнера компанії FARMAPLANT – ТОВ «Фармаплант Україна», керівництво і співробітники якого здійснили усі підготовчі процеси та забезпечили належне виконання потрібних процедур.

 

У 2017 році німецька фармацевтична компанія FARMAPLANT Fabrikation Chemischer Produkte GmbH надала громадській організації «Асоціація анестезіологів України» гуманітарну допомогу – майже 7 тисяч упаковок очних крапель EYE-t® Ektoin 0,5 %. Це стало можливим завдяки всебічному сприянню та активній участі в усіх потрібних процедурах ключового партнера компанії – ТОВ «Фармаплант Україна».

 

1–2 березня 2018 року у столичному бізнес-готелі President Hotel відбулася третя міжнародна науково-практична конференція «Алгоритми діагностики та лікування судинно-ендокринних захворювань. Патологія сітківки. Глаукома. Міждисциплінарний підхід».

 

12 грудня в кав’ярні-кондитерській «Львівська майстерня шоколаду» в Житомирі компанія «Фармаплант Україна» провела святковий захід. На ньому вона привітала директорів офтальмологічних клінік міста, головних лікарів дорослого і дитячого відділень, лікарів оптик, поліклінік і лікарень з прийдешніми новорічно-різдвяними святами.

 

9 грудня у Вінниці в клубному ресторані «Велюр» було проведено ювілейну конференцію з нагоди 18-річчя медичного центру «Оптимал». Ця клініка сімейного типу надає офтальмологічні послуги мешканцям Вінниці й Вінницької області та співпрацює з провідними профільними закладами України. 

8 грудня у київському готелі President Hotel відбулася науково-практична конференція «Метаболічний синдром, гіпертонічна хвороба, дисліпідемія та цукровий діабет: міждисциплінарний підхід до діагностики та лікування. Судинні ускладнення цукрового діабету». У ній узяли участь науковці, а також лікарі-практики різних напрямів: ендокринологи, кардіологи, терапевти, лікарі сімейної медицини, офтальмологи.

У рамках науково-практичної конференції для офтальмологів, дитячих офтальмологів і оптометристів з міжнародною участю «Рефракційний пленер’17», яка відбулася 20–21 жовтня 2017 року в Києві, було вперше в Україні представлено новий препарат «Кларастіл», що має протикатарактну дію.

 

У Києві в Міжнародному конгрес-центрі «Український дім» 20–21 жовтня 2017 року відбулася науково-практична конференція офтальмологів, дитячих офтальмологів та оптометристів України з міжнародною участю «Рефракційний пленер’17». 

18 жовтня 2017 року в Харкові відбулася конференція обласних офтальмологів, присвячена діагностиці, клінічним проявам і сучасним методам лікування увеїтів різної етіології. На заході були присутні понад 100 учасників з Харківської та кількох сусідніх областей.

  • /newsdesk_index.php1
  • /newsdesk_index.php2
  • /newsdesk_index.php3